Αγαπημένε μου ακροατή και λατρευτή μου ακροάτρια, δύο ωρίτσες ταξιδιάρικες και αντιικές, με αναμνήσεις από Βαρκελώνη, Ιρλάντα, ΗΠΑ-ξείπα, Καναδά, Μάνα Γκάνα, Καμπότζη και τόπους αγαπημένους, για να απογειωθούμε καθήμενοι, μω τον κορονοϊο μου μεσα! Ναι, και βόλτα με τη Χάρλεϋ θα σε πάω, τι νομίζεις; Από αύριο, γυρίζουμε στο ρωμάικο γλέντι, όμως να ξέρεις - αρκεί να αντέχουν τα τραπέζια, και δε φοβούμεθα τίποτα!
![](https://thepressproject.gr/app/uploads/2020/03/Radio_Venceremos-3.jpg)