Με ένα όμορφο βίντεο τα παιδιά της Κατάληψης Στέγης Προσφύγων/ Μεταναστών Νοταρά 26 εύχονται με τον δικό τους τρόπο χρόνια ελεύθερα, πολύχρωμα και αγωνιστικά. Ένα βίντεο απέναντι στην «κανονικότητα» της Μόριας, απέναντι στη στοχοποίηση των κοινωνικών χώρων.
![](https://thepressproject.gr/app/uploads/2019/12/notara.jpg)
«Τα παιδιά της Νοταρά 26 σας εύχονται χρόνια ελεύθερα, πολύχρωμα, και αγωνιστικά.. Μας μαθαίνουν ότι η ευκαιρία για γιορτή δεν γνωρίζει σύνορα, εθνικότητες και θρησκείες»