Εχεις πάντως να ψηφίσεις…
![](https://thepressproject.gr/app/uploads/2024/04/evrovouleftes.jpg)
Εχεις πάντως να ψηφίσεις…
Τι να πρωτοδιαλέξεις. Μπελέρη, Πύρρο Δήμα με φράχτη ή Αυτιά; Μήπως Παπανώτα ή και Ζαγοράκη ακόμα… Εχεις επιλογές, όπως και να το κάνεις… Η πασαρέλα άρχισε και έχει απ’ όλα τα φρούτα.
Εκτός από τις πολιτικές των κομμάτων και τις επιλογές των αρχηγών κρίνεται και η δική σου ωριμότητα. Την έχεις αποδείξει άλλωστε – κάποτε ψήφισες Γεωργούλη και Καϊλή άρα είσαι σε καλό δρόμο…