Εντάξει θρηνήσαμε. Του χρόνου πάλι;
![](https://thepressproject.gr/app/uploads/2024/02/tempi2.jpg)
Εντάξει θρηνήσαμε. Του χρόνου πάλι;
Ένα χρόνο μετά φτάνει στη Βουλή η δικογραφία, ένα χρόνο μετά βρίσκεις αδημοσίευτα βίντεο, ένα χρόνο μετά κάνεις αφιερώματα δραματοποιημένα και συζητάς ακόμα αν πρέπει να κάνεις θόρυβο ή να σιωπήσεις.
Ένα χρόνο μετά ανέχεσαι Μητσοτάκη, Καραμανλή να προσβάλλουν τη νοημοσύνη σου. Και η Μπακογιάννη σου ζητά να μπεις στα παπούτσια του Καραμανλή. Και οι οδοκαθαριστές σβήνουν τα ονόματα των νεκρών μπροστά από τη Βουλή.
Και εσύ τι κάνεις; Περιμένεις μέχρι του χρόνου για τα επόμενα αφιερώματα;
www.pisoselides.gr