Ποιοτική μουσική σε κακή ποιότητα και την Τρίτη 11 Ιανουαρίου στο ραδιόφωνο του The Press Project, με τον Σπύρο Γραμμένο στα μικρόφωνα και τους ήχους αγαπημένων καλλιτεχνών.
![](https://thepressproject.gr/app/uploads/2021/04/Σπύρος-Γραμμένος-TDK-2.png)
Ο Σπύρος Γραμμένος είναι αποφασισμένος και το 2022 να παίζει μουσική σε κακή ποιότητα και το αποδεικνύει κάθε Τρίτη.
Ποιος είπε ότι το «Αυτή η νύχτα μένει» με το «Τούτοι οι μπάτσοι που ‘ρθαν τώρα» δε χωράνε στην ίδια ώρα; Χωράνε και ο Σπύρος το επιβεβαιώνει. Στην 11η βραδιά του 2022 έμπλεξε τους ήχους του Αλκίνοου Ιωαννίδη, με τους Χειμερινούς Κολυμβητές και την υπέροχα ιδιαίτερη φωνή του Αργύρη Μπακιρτζή, το βιολί του Φώτη Σιώτα κι ένα σωρό ιδιαίτερους κι αγαπημένους καλλιτέχνες.